Вибір богів олімпійських - вони це читали найбільше

Автор : Татьяна Ежова 18 жовтня 2018 р.

Засідання Літературної майстерні

 

Поезія... Вона покликана хвилювати, давати насолоду, плекати високі почуття, збагачувати духовність. 17 жовтня відбулося перше засідання Літературної майстерні у бібліотеці ліцею під назвою «Давайте почитаємо! Перші кроки в Літературу».


Ведучі літературного заходу Шкуренко Єлизавета, Мартинова Катерина, Дронова Олександра, учениці 8 ІНФ класу, направляли  хід вечора і пропонували долучитися до певного його розділу юних поетів, які порадували своїми творами шанувальників поетичного слова.


Хороші вірші - завжди таємниця. Тож коли звучали вірші Афанасьєвої Софії про дуже-дуже особисте; Савки Іванни (8 МПН) про Україну, природу, зокрема декілька - про чарівність моря; Костюк Світлани (8 ПНФ) про Україну, ліричні поезії; Силецької Яни (9 РГФ), неймовірно цікаві вірші у жанрі дитячої поезії; Чечуй Єлизавети (9 ІНФ), яка прочитала власні ліро-епічні твори, баладу, поезії про любов, про матір, натхнення; Мартинової Катерини (8 ІНФ), яка здивувала і заінтригувала усіх фрагментом з власної книги у жанрі фентезі, у затишний зал бібліотеки незримо завітали й музи поезії з далекого Парнасу, що відчули і учасники, і гості літературного заходу.

На вечорі звучав аудіо-фрагмент «Гонта в Умані» у виконанні Сергієнко Олександри, випускниці минулого року, з поеми Т.Г. Шевченка «Гайдамаки», який вона напередодні принесла до бібліотеки, бо дуже хотіла взяти учать у літературному заході. Тож наші активні літератори минулих років традиційно беруть участь у творчих вечорах, навіть знаходячись далеко, вже у потягу, вони заочно присутні у залі.


Завідувач бібліотеки подякувала присутніх за активність і відкритість, побажала великих творчих успіхів, натхнення та наснаги й запросила до нової зустрічі в листопаді.


Сподіваємось, що світ побачить ще не один збірник чудових творів майбутніх поетів та прозаїків, сьогоднішніх аматорів слова, які вже зараз чують, як шепоче дощ, співає квітка, сміється небо й можуть говорити про прекрасне не буденно, а римованими словами.

Єжова Т.М., завідувач бібліотеки
Фотоколажі автора
Напишіть відгук

Підписатися на повідомлення | Підписатися на коментарі

- Copyright © Книжкова Одіссея - Date A Live - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -