Вибір богів олімпійських - вони це читали найбільше

Енциклопедія української мови – літописи, історія, мовознавство, давня література, літературознавство, політологія (http://litopys.org.ua/ukrmova/um.htm). 

Енциклопедія української літератури – енциклопедія в широкому розумінні - збірка знань і довідок на різні теми; найбільша збірка знань з української літератури (http://www.ukrlib.com.ua/encycl/index.php).

Енциклопедія "Кругосвіт" – інформацію зібрано за категоріями: історія, гуманітарні науки, культура і освіта, медицина, наука і техніка, країни світу (статті, карти, ілюстрації). Пошук по темам і за алфавітом. Версії для друку (http://www.krugosvet.ru/). 

"Усе в одному" – універсальний довідник-енциклопедія. Містить близько 1000 сторінок друкованого тексту та охоплює практично усі сфери діяльності людини, що дозволяє швидко та легко отримати будь-яку числову та фактичну інформацію. Довідник постійно поповнюється та уточнюється  (http://www.sci.aha.ru/ALL/). 

"Світ енциклопедій" – каталог енциклопедій онлайн. Охоплює майже всі галузі науки та культури (http://www.encyclopedia.ru/).


Напишіть відгук

Підписатися на повідомлення | Підписатися на коментарі

- Copyright © Книжкова Одіссея - Date A Live - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -