Вибір богів олімпійських - вони це читали найбільше

Archive for 01/02/16

Новорічні читання

Автор : Татьяна Ежова
Дорогі друзі, вітаємо вас з Новим роком! 
Бажаємо вам у Новому році якнайбільше  
 яскравих літературних вражень!  
Відкрийте для себе нових авторів, які зігріють душу.  
Нехай зустрінеться книга, що змінить вас і запам'ятається назавжди! 

Щасливого Нового року!


З чого починається новорічна казка? З білого снігу, пухнастої ялинки, аромату цитрусових ... Святковий феєрверк, блискучі прикраси і, звичайно, подарунки - все це традиційні символи Нового року.

А що краще за все створить особливий новорічний настрій і атмосферу? Що стане стане найкращим подарунком? Що так цікаво читати у новорічні дні? Саме так - улюблені новорічно-різдвяні книжки, які створюють настрій справжнього свята і щастя.

Давайте разом зануримось у чарівництво і дива, що починаються з перших сторінок цих дивовижних новорічних книжок!


Святкова і пізнавальна розмальовка «Новий рік» стане гарним подарунком і створить особливий настрій і атмосферу. Новий рік, мабуть, один з найулюбленіших свят у дітей. Новорічна ялинка, святковий феєрверк, блискучі прикраси і звичайно подарунки - все це традиційні символи нового року.
Джерело: http://nashformat.ua/catalog/knygy/knyga_z_novym_rokom/Святкова і пізнавальна розмальовка «Новий рік» стане гарним подарунком і створить особливий настрій і атмосферу. Новий рік, мабуть, один з найулюбленіших свят у дітей. Новорічна ялинка, святковий феєрверк, блискучі прикраси і звичайно подарунки - все це традиційні символи нового року.

Чарльз Діккенс "Різдвяна історія"

Безсмертна класика від творця жанру "різдвяного оповідання" — Чарльза Діккенса. Історія-притча про переродження скнари і людиноненависника Скруджа, якому за допомогою святочних Духів вдалося знайти єдиний шлях до порятунку — робити добро людям.

Створюючи "Різдвяну історію", автор сподівався звернути увагу заможних людей на несправедливість, яка існує в суспільстві, достукатися до їхніх сердець, навіть налякати. Але водночас дати кожному надію на спісіння душі, щастя, спокутування і прощення, а ще нагадати, що у Різдвняу ніч можливо абсолютно все!

О. Генрі "Дари волхвів"

По-справжньому зворушлива, одночасно сумна і щаслива історія О. Генрі «Дари волхвів» є однією з найпопулярніших і відомих серед інших його історій. Розповідь про те, що любляча людина готова пожертвувати всім (і не тільки в Різдво).  

Оповідання «Дари волхвів - це дуже світла історія, забарвлена добродушним гумором, але за завісою гумору ховаються серйозні думки, і тільки від проникливості читача залежить, наскільки важливі уроки він винесе з нього для себе.

   

Микола Гоголь "Ніч перед Різдвом"


«Ніч перед Різдвом», мабуть, найзагадковіша і найчарівніша повість М.Гоголя з його збірки «Вечори на хуторі біля Диканьки». Безсумнівно, і дорослі, і діти отримають велике задоволення, перечитавши ще раз цей романтичний твір. 

Фантастика і гумор переплітається в ньому і викликає посмішку читача. Дивовижна історія про вечори на хуторі біля Диканьки, лягла в основу чудових фільмів, мюзиклів і мультиків.
 

 

Ернст Теодор Амадей Гофман "Лускунчик"

Різдвяна історія зі щасливим кінцем про прекрасного принца, злу мишачу королеву, дівчинку Марі, інших казкових героїв.

На Різдво Марі і її брат отримують від свого хресного у подарунок іграшку - дерев'яного Лускунчика. Незабаром вони дізнаються його історію. Виявляється, Лускунчик не хто інший, як зачарований принц, у якого попереду ще так багато випробувань...
 

Аркадій і Борис Стругацькі "Понеділок починається в суботу"


«Понеділок починається в суботу» - це не просто віха, а одна з надхмарних вершин в історії фантастики. Витончена, багатогранна, захоплююча розповідь, пройти повз яку буде не просто помилкою - злочином. У цій повісті, як ніде, Стругацькі дали волю своєму іскрометному й розумному гумору. Для оптимістів, які завжди з усмішкою дивляться у майбутнє, а також люблять відкривати незвичайні таємниці. 

У 1982 році була знята новорічна музична історія «Чародії», сценарій (братів Стругацьких) до якої багато в чому відповідав другому розділу повісті - «Суєта суєт». Його зараз можна прочитати як самостійний твір «Чародії». "Але це вже зовсім інша історія". )))

 Felici navigatione!


 Єжова Т.М., завідувач бібліотеки
 

- Copyright © Книжкова Одіссея - Date A Live - Powered by Blogger - Designed by Johanes Djogan -